iWP.cz > Galerie > Web společnosti iParťák s.r.o.

Web společnosti iParťák s.r.o.

iParťák s.r.o.

Jedním z velmi dobře propracovaných webových stránek z naší galerie je prezentace společnosti iParťák s.r.o., která provozuje i server Wordpress.cz. Při tvorbě jejího webu vývojáři kladli důraz zejména na uživatelskou použitelnost, přehlednost a decentní barevnost. Stránky nabízejí detailní informace o firmě, jejím vedení a nabídku služeb, která je jasná a výstižná.

Odkaz na webové stránky http://www.ipartak.cz/?utm_source=iwp_cz&utm_medium=link&utm_campaign=iwpcz_ipartak
Provozovatel webových stránek iParťák s.r.o.
Autor grafického návrhu grafici z iParťák s.r.o.
Autor šablony kódeři a programátoři z iParťák s.r.o.
Rok vytvoření šablony 2013
Účel webových stránek prezentace společnosti, nabídka služeb

Webové stránky běží na redakčním systému WordPress s vlastním grafickým návrhem, který je responzivní a zobrazuje se korektně i na menších rozlišeních. Vývoj stránek trval několik týdnů a byl konzultován se specialisty na uživatelskou použitelnost. Stránky prodělaly několik rekonstrukcí, až se dočkaly své finální verze, která mezi návštěvníky webu a klienty firmy získala kladná hodnocení.

Speciální funkce

Vlastním doplňkem stránek je seznam referencí klientů, který je přizpůsoben širokému spektru služeb, a proto nabízí snadné a velmi rychlé přepínání mezi jednotlivými službami. Vkládání referencí probíhá prostřednictvím administrace a rozdělení mezi rubriky.

Na úvodní stránce webu je speciálně upravený výpis RSS z blogu, který běží na subdoméně. Nad ním můžete najít slider s referencemi, jejichž délka musela být omezena přidáním tlačítka „zobrazit celou“, které kompletní text zobrazí v malém okénku.

Na stránce v podstatě nejsou použity články (příspěvky), ale pouze stránky, s nimiž je různě nakládáno a které jsou přizpůsobeny speciálně na míru každé ze služeb.

Nainstalované pluginy

Vývojáři stránek použili velmi málo pluginů. V podstatě pouze následující:

Na webu pracovalo několik kodérů a jeden programátor s grafikem. Všichni ze společnosti iParťák s.r.o.