iWP.cz > Pluginy > Cachování

Cachování

Mnohé stránky na WordPressu mají aktivovaných hned několik pluginů naráz. Tyto pluginy však často spotřebovávají mnoho mezipaměti, a tak se zpomaluje načítání stránek. Proto jsou zde pluginy pro cachování, které usnadňují ukládání dat do mezipaměti a urychlují tak běh celého webu.

WP Super Cache

ScreenHunter_32 Oct. 11 17.29

WP Super Cache vytváří statické HTML dokumenty a pro návštěvníky pak slouží tyto HTML indexy místo složitějších PHP skriptů.

W3 Total Cache

ScreenHunter_31 Oct. 11 17.28

W3 Total Cache je velmi stahovaný plugin, který zrychlí až 10x Vaše stránky, zvyšuje výkon webového serveru a snižuje dobu načítání stránek.

Hyper Cache

ScreenHunter_33 Oct. 11 17.29

Hyper Cache plugin má mnoho účinných vlastností, udržuje hladké vrstvení stránek, je kompatibilní s různými pluginy, přesměruje ukládání a zkomprimuje prostory.

DB Cache Reloaded Fix

ScreenHunter_34 Oct. 11 17.30

DB Cache Reloaded Fix je WordPress plugin, který ukládá data do mezipaměti mnohem rychleji než jiné cachovací pluginy.

Flexi Cache

ScreenHunter_35 Oct. 11 17.30

Flexi Cache je mimořádně rychlý a má adaptabilní ukládací rámec spolu s dalšími mnoha skvělými vlastnostmi. Flexi Cache plugin Vám pomůže při zvyšování výkonu Vašich stránek.

Quick Cache

ScreenHunter_36 Oct. 11 17.32

Pokud Vám záleží na rychlosti Vašeho webu, Quick Cache je jedním z těch pluginů, které musíte mít nainstalovaný. Quick Cache má real-time cachování pro každou stránku, příspěvek, kategorii, odkaz, atd.

WP Fast Cache

ScreenHunter_37 Oct. 11 17.33

Tento plugin umožňuje uživatelům cachovat stránky, sidebary, kategorie aj. pro rychlejší načítání webu.

WP Fastest Cache

ScreenHunter_38 Oct. 11 17.33

Tento plugin vytváří statické HTML soubory z Vašeho WordPress blogu. Nastavení tohoto pluginu je tak snadné. Nemusíte měnit Htacces soubor, ten bude upraven automaticky.

Generate Cache

ScreenHunter_39 Oct. 11 17.33

Generate Cache plugin zajišťuje vždy volnou mezipaměť pro různé příkazy tak, aby návštěvníci mohli v klidu procházet Vaše stránky.

Alpha Cache

ScreenHunter_40 Oct. 11 17.34

Plugin uvolňuje mezipaměť pro rychlé načítání stránek a pohodlné procházení webu.

Zdroj obrázků: WordPress.org