iWP.cz > Pluginy > Chatovací pluginy

Chatovací pluginy

Pro WordPress lze snadno vytvořit pomocí pluginů soukromé chaty, včetně avatarů, seznamu uživatelů, filtrování slov, smajlíků, ukládání do mezipaměti apod. To znamená, že všechny zprávy jsou uloženy v místní databázi WordPressu a jsou zcela pod kontrolou. Zde nabízíme náhled na ty nejpoužívanější pluginy pro vytvoření chatu.

Simple Chat

ScreenHunter_11 Oct. 01 20.19

Jednoduchý chat založený na bázi Google chatu pro přihlášené uživatele.

Skype Master

ScreenHunter_12 Oct. 01 20.20

Poté, co Microsoft koupil Skype a oficiálně vyřadil Live Messenger, je na čase konečně vytvořit Skype komunikační nástroj pro Váš WordPress. Skype Master umožňuje zobrazit Váš online Skype status včetně šesti dostupných Skype akcí, jako je zavolat, přidat kontakt, napsat zprávu, zobrazit profil, hlasová schránka či zaslat soubor.

Live Chat by cSupport

ScreenHunter_13 Oct. 01 20.20

Tento modul implementuje tlačítko online Live Chatu v pravém dolním rohu Vašeho webu ve WordPressu a uživatelé s Vámi mohou vesele chatovat. Je určen především pro chat jako technickou podporu.

LiveAgent free chat & helpdesk

ScreenHunter_14 Oct. 01 20.21

WordPress plugin LiveAgent zdarma integruje plně vybavený help desk a live chat software LiveAgent do jakékoliv webové stránky ve WordPressu. To může poskytnout kompletní zákaznickou podporu s hybridním chatem a e-mailové tikety. Plugin je omezen počtem tiketů, takže je vhodné zakoupit si PRO verzi. Stačí přidat tlačítko podpory jen několika málo kliknutími a během 5 minut máte funkční chat.

Quick Chat for WordPress

ScreenHunter_15 Oct. 01 20.22

Velmi jednoduchý WordPress plugin chatu podporující soukromý chat, avatary, uživatelský seznam slov, filtrování, smajlíky, ukládání do mezipaměti, pluginy a další.

Simple Ajax Chat

ScreenHunter_16 Oct. 01 20.22

Jednoduchý Ajax Chat zobrazuje plně přizpůsobitelné okno chatu, založené na Ajax zobrazování kdekoliv na Vašich stránkách.

PHP Live!

ScreenHunter_17 Oct. 01 20.23

PHP Live! umožňuje vytvořit na Vašich stránkách zákaznickou podporu chatu a komunikaci s uživateli.

Integrace chatu je velmi jednoduchá a v reálném čase lze poskytovat rychlou pomoc návštěvníkům Vašich webových stránek. Live chat se stává standardem, a proto je nezbytné mít kvalitní podporu na chatu.

Ultimate Live Chat

ScreenHunter_18 Oct. 01 20.24

Tento plugin přidává podporu na chatu a monitorování Vaší stránky v reálném čase.

WP Mibew

ScreenHunter_19 Oct. 01 20.26

WP Mibew generuje javascript chat z mibew.org jako software open source řešení chatu.

Live chat

ScreenHunter_20 Oct. 01 20.26

Live Chat je snadný způsob, jak mít live chat na svém blogu WordPressu.

Zdroj obrázků: WordPress.org