iWP.cz > Pluginy > Facebook pluginy

Facebook pluginy

Pro propojení se sociální sítí Facebook je pro redakční systém WordPress k dispozici mnoho pluginů, které jsou zdarma a ty nejužitečnější Vám přinášíme přímo zde.

Add Link to Facebook

ScreenHunter_01 Oct. 01 19.11

Tento plugin dokáže propojit Vaše stránky a přímo na facebookovém profilu postovat nejnovější příspěvky či stránky. Lze snadno nastavit, aby při publikování ve WordPressu plugin ihned postoval na FB profilu. Tento plugin má také PRO verzi.

Facebook AWD All in one

ScreenHunter_02 Oct. 01 19.12

Facebook AWD All in one je multipack pro všechna možná propojení WP s Facebookem. Můžete přidat like tlačítka, boxy, streamy, FB komentáře, Open Graph a FB připojení.

Custom Facebook Feed

ScreenHunter_03 Oct. 01 19.12

Custom Facebook Feed je plugin, který dokáže importovat Facebook feed na Vaše stránky a zobrazit ho v příspěvcích či stránkách. Lze snadno přizpůsobit feed jak barevně, tak i designově. Navíc je feed dělaný i pro vyhledávače, takže se zvýší kvalita SEO.

NextEnd Facebook Connect

ScreenHunter_04 Oct. 01 19.12

Propojení účtů WordPressu s Facebookem. Stačí se zaregistrovat pomocí Facebook účtu nebo přes Google+ a Twitter. Díky tomuto úžasnému pluginu tak odpadne dlouhá registrace a přihlašování do WP .

Facebook Members

ScreenHunter_05 Oct. 01 19.13

Facebook Members je sociální plugin pro WordPress, který využívá Facebook Like Box pro umístění na Vaše stránky. Přilákáte tak další uživatele.

Facebook Like Box Widget

ScreenHunter_06 Oct. 01 19.14

Tento widget dokáže zobrazit Facebook Like Box v sidebaru kdekoliv na Vašich stránkách. Umožňuje uživatelům zjistit, kolika lidem se stránka líbí, kterým z přátelů se líbí, a číst nejnovější příspěvky.

Facebook AWD SEO Comments

ScreenHunter_07 Oct. 01 19.14

Tento plugin propojí Facebook komentáře s nativními komentáři WordPress systému. Stačí jen Facebook AWD SEO Comments.

WP Facebook Like Send & Open Graph Meta

ScreenHunter_08 Oct. 01 19.15

Tento plugin přidá Facebook Like tlačítko a tlačítko Odeslat do Vašich příspěvků či stránek. Pokud je uživatel přihlášen k účtu na Facebooku, plugin zobrazuje profilovou fotku pod tlačítkem.

Facebook Like Button Plugin

ScreenHunter_09 Oct. 01 19.15

Facebook Button Plugin Vám umožní přidat Like  tlačítko co nejsnadněji a pružně, bez jakéhokoliv zásahu do kódu šablony.

JanRain RPX

ScreenHunter_10 Oct. 01 19.16

JanRain RPX WordPress plugin umožňuje přihlašovat se na Vaše stránky pomocí různých metod, včetně připojení přes Facebook, Google, Yahoo, Twitter, MySpaceID, AOL, Windows Live ID a OpenID. Po instalaci tohoto pluginu se mohou uživatelé přihlašovat na stránky a komentovat příspěvky pomocí těchto poskytovatelů a mají vidět své ikony profilů vedle komentářů.

Zdroj obrázků: WordPress.org