iWP.cz > Pluginy > Mapy webu

Mapy webu

Pluginy pro vytvoření mapy webu jsou vlastně jednoduchý způsob, jak sestavit přehled všech příspěvků a stránek. Celá procedura trvá jen pár minut. Mapa webu má mnoho výhod, vyhledávače jako Google a Yahoo pátrají po souboru sitemap.xml a roboti právě z toho souboru berou rychleji informace o obsahu na Vašem webu a mohou je dříve zobrazit ve výsledcích vyhledávání.

WordPress SEO by Yoast

ScreenHunter_01 Oct. 10 18.15

WordPress SEO plugin vytvoří XML Sitemapu pro Vaše webové stránky. Pro další nastavení funkcí sitemapy stačí kliknout na záložku XML Sitemap.

Google XML Sitemaps

ScreenHunter_02 Oct. 10 18.15

Tento plugin umí vytvořit výjimečné XML Sitemapy, které pomohou k lepší indexaci webu a roboti lépe uvidí kompletní strukturu webu.

XML Sitemap & Google News Feeds

ScreenHunter_03 Oct. 10 18.15

Tento plugin okamžitě zpřístupňuje sitemapu připravenou pro indexování vyhledávačů Google , Yahoo, MSN, Ask.com a další.

Google Sitemap plugin

ScreenHunter_04 Oct. 10 18.15

Tento plugin může vytvořit a přidat do stránek mapu webu a nahrát ji automaticky do Google Webmaster Tools, kde získáte ihned automaticky přehled o stránkách.

RPS Sitemap Generator

ScreenHunter_05 Oct. 10 18.16

Jedná se o čistý a jednoduchý plugin pro XML mapu webu s velmi snadnou integrací.

WP Sitemap Page

ScreenHunter_06 Oct. 10 18.16

Jednoduchý plugin, který umí pomocí shorcode přidat mapu webu na jakoukoliv stránku a vylepšit tak SEO a navigaci Vašich stránek.

XML Sitemap – XML-Sitemap.co.uk

ScreenHunter_07 Oct. 10 18.16

Tento plugin vytvoří XML dokument v adresáři WordPress, který snadno odešle mapu webu pro vyhledávače. V nabídce je také vložení mapy webu kamkoliv na web pomocí shortcode.

Sitemap

ScreenHunter_08 Oct. 10 18.17

Sitemap plugin vytvoří jednoduchou mapu webu, která se automaticky obnovuje, pokud se na webu objeví nová stránka.

WP Realtime Sitemap

ScreenHunter_09 Oct. 10 18.17

Plugin pro vytvoření sitemapy, aby se návštěvník lépe orientoval a vyhledávače indexovaly stránky, příspěvky, archivy a tagy.

Sitemap Generator WP

ScreenHunter_10 Oct. 10 18.17

Plugin vlastnosti:

  • Generování XML nebo HTML nebo CSV mapy stránek a nastavení priority pro každou konkrétní kategorii
  • Sitemap Generator WP je plně kompatibilní s XML Sitemap standardem a je schopen generovat XML Sitemap s povinnými nebo volitelnými tagy

Zdroj obrázků: WordPress.org