iWP.cz > Pluginy > Slidery

Slidery

Aby Vaše webové stránky vypadaly profesionálně, stačí umístit slider. K tomu stačí jednoduchý skript nebo složitější s využitím pluginu. Existuje mnoho free pluginů pro slidery, které jsou založeny na jQuery, a které mohou zobrazovat položky portfolia, produkty či články spolu se speciálními funkcemi, jako 3D přechody aj.

EasyRotator for WordPress

ScreenHunter_21 Oct. 01 22.56

Tento plugin dokáže přidat slider pro fotografie přímo na Vaše stránky. Slider lze přidat na stránky i příspěvky, či do widgetů. Zvolte si obrázek, nastavte odkazy, vyberte rozvržení a slider je hotový.

Slideshow Gallery

ScreenHunter_22 Oct. 01 22.56

Na svých stránkách můžete prezentovat slider s rychlým JavaScriptem. Můžete snadno zobrazit více galerií na kterémkoliv místě na Vašich stránkách. Plugin je velmi flexibilní, lze snadno upravovat a konfigurovat vkládání a editaci snímků slideru.

WP Nivo Slider

ScreenHunter_23 Oct. 01 22.57

Nivo Slider je světově proslulý a designově nejpovedenější slider na trhu. jQuery plugin je zcela zdarma a naprosto open source, díky němu budou Vaše stránky vypadat skvěle.

Responsive Slider

ScreenHunter_24 Oct. 01 22.58

Responsive Slider plugin Vám umožní vytvářet snímky, které se skládají z obrázku a titulku. Slider je pak zobrazuje pomocí jQuery na zvoleném místě v rámci Vaší šablony na stránce či příspěvku.

Easing Slider “Lite”

ScreenHunter_25 Oct. 01 22.58

Easing Slider “Lite” je snadno použitelný plugin pro zobrazení slideru ve WP. Jednoduchý a lehký, postavený s nativní funkčností WordPressu.

Promotion Slider

ScreenHunter_26 Oct. 01 22.59

Promotion Slider umožňuje vložit jednoduchou jQuery prezentaci nebo implementovat několik otočných zón do šablony, kamkoliv je potřeba. Tento plugin je velmi flexibilní a díky shortcode lze slider zobrazit prakticky všude. Náročnější uživatelé mohou využít speciálních akcí a filtrů pro vlastní úpravy.

Genesis Responsive Slider

ScreenHunter_27 Oct. 01 22.59

Tento slider dokáže zobrazit obrázek spolu s názvem a krátkým výpisem z obsahu. Můžete si zvolit, kde chcete slider zobrazit, z jaké kategorie brát obsah a i přesné příspěvky, které se mají zobrazit. Plugin má plno grafických zobrazení, šipky i efekty slideshow.

WP Slider Plugin

ScreenHunter_28 Oct. 01 23.01

Tento WordPress plugin je dodáván standardně s moderním vzhledem a citlivostí přepínání obrázků. Můžete také využívat vlastní skiny. Plugin je pro uživatele intuitivní a lze jej snadno použít. Pro rozšířené možnosti slideru je možné zakoupit PRO verzi.

WOW Slider

ScreenHunter_30 Oct. 01 23.01

Tento slider umí úžasné efekty, ozdobné skiny a vlastní css. Snadno získáte slider. Bez jakékoliv znalosti kódování získáte během chvíle skvěle vizuálně vypadající slider, který se zobrazuje ve všech prohlížečích a na všech zařízeních.

Cyclone Slider

ScreenHunter_31 Oct. 01 23.04

Cyclone Slider využívá vestavěné funkce WordPressu. Používá vlastní příspěvky pro prezentaci, vlastní pole a nahrávání pro obrázky. Velmi flexibilní a jednoduché.

Zdroj obrázků: WordPress.org