iWP.cz > Pluginy > Zabezpečení

Zabezpečení

Pro zabezpečení Vašich stránek ve WordPressu lze před nežádoucími útoky z vnějšku nainstalovat několik pluginů, nejlépe kombinací několika z nich. Zde Vám nabízíme ty nejlepší, které ochrání Vaše stránky před různými útoky

WP Login Security 2

ScreenHunter_11 Oct. 13 21.00

Plugin kontroluje např. i pokud se uživatel přihlásí z neznámé IP adresy a ihned na to upozorní emailem na registrovaný email.

Semisecure Login Reimagined

ScreenHunter_12 Oct. 13 21.01

Plugin zvyšuje bezpečnost procesu přihlašování pomocí kombinace veřejného a tajného šifrovaného hesla na straně klienta.

Login Security Solution

ScreenHunter_13 Oct. 13 21.02

Jednoduchý způsob, jak uzamknout přihlašování pro více webů a pro pravidelné WordPress instalace.

WordPress Firewall 2

ScreenHunter_14 Oct. 13 21.03

Brána WordPress Firewall 2 kontroluje příchozí přenosy a zjišťuje, zda Vám někdo neposílá škodlivé požadavky nebo se nesnaží nabourat do databáze.

Block Bad Queries

ScreenHunter_15 Oct. 13 21.03

Block Bad Queries rozšiřuje firewall a pomáhá filtrovat nebezpečné přístupy, které mohou ohrozit Vaše stránky.

WordPress File Monitor Plus

ScreenHunter_16 Oct. 13 21.04

WordPress File Monitor Plus sleduje změny v souborovém systému. Jestliže jsou některé soubory přidány, odstraněny nebo změněny, budete upozorněni e-mailem.

 WP Security Scan

ScreenHunter_17 Oct. 13 21.04

WP Security Scan zkontroluje oprávnění souborů a složek a několik dalších věcí, aby se ujistil, že je vše správně zabezpečeno.

Update Notifications

ScreenHunter_18 Oct. 13 21.06

Tento plugin automaticky pošle e-mail, když se objeví možnost aktualizace pro vaše pluginy, šablony, nebo zdrojové WordPress soubory.

Wordfence

ScreenHunter_19 Oct. 13 21.07

Wordfence je jeden z novějších bezpečnostních pluginů. Jednou ze skvělých vlastností Wordfence je, že bude porovnávat pluginy, šablony, a WordPress zdrojové soubory na Vašem zařízení s oficiální verzí v úložišti WordPress. Pokud se vyskytnou nějaké nesrovnalosti, plugin Vám zašle e-mail.

Sucuri WordPress Security Plugin

ScreenHunter_20 Oct. 13 21.08

WordPress plugin přidává webový aplikační firewall a malware pro skenování souborů. Webový aplikační firewall bude komunikovat se servery Sucuri, takže pokud je jeden web pod útokem z určité IP adresy, mohou být okamžitě zablokovány v síti.

Zdroj obrázků: WordPress.org