WordCamp San Francisco

Ve dnech 25. a 26. října 2014 se uskuteční pravděpodobně největší světová událost z těch, jež mají co do činění s redakčním systémem WordPress. Jedná se o WordCamp v americkém San Franciscu, který je spoluorganizován samotnými vývojáři systému.

Díky nebývale velkému množství sponzorů a především zajímavému programu, ve kterém účinkují nejvýznamnější persony na poli redakčního systému WordPress, je rozhodně o co stát. Program začíná v sobotu 25. 10. v 9:00 a končí 26. 10. před šestou odpolední hodinou. Budou se rozebírat témata jako budoucnost systému, uživatelské zkušenosti, API, WordPress jako komunikační prostředek či posílení značky za pomoci WordPress blogu. Na samotném závěru programu budou probíhat interview se zkušenými bloggery využívajícími právě WordPress.

Vstupenky je možné rezervovat po přihlášení na oficiálních stránkách WordCampu (http://2014.sf.wordcamp.org/tickets/). Základní vstup stojí 40 dolarů. K dispozici je i tzv. sponzorské vstupné za 500 dolarů, kdy dobrovolně přispějete pořadatelům akce a současně získáte drobné výhody na Campu. Pakliže na vás již nezbyly vstupenky přímo do San Francisca, nabízejí pořadatelé i „vstupenky“ na live stream přednášek z WordCampu, a to v hodnotě 10 dolarů, popřípadě za 18 dolarů, kdy vám bude zasláno i tričko WordCampu 2014.

Datum: 27. 9. 2014
Zdroj: http://2014.sf.wordcamp.org/